Bahçe Mobilyası Koruma Kılıfı

Hoş Geldiniz

Dış mekân bahçe mobilyalarınız hem şık hem de rahat olduğu için şimdiye kadar arkadaşlarınızdan ve ailenizden birçok kişi mobilyalarınıza hayran kaldı. Açık havada öğle yemekleri, havuz başında küçük bir okuma köşesi veya hafta sonu keyifli anlar, hepsine sahipsiniz. Şimdi mevsim dönüyor ve belli aralıklarla onları kullanmayacaksınız. Peki ya dış mekân eşyalarınız hava koşullarının insafına mı bırakıldı? Bu kesinlikle doğru değil ve bu nedenle, güneş parladığında tüm o anları yeniden yaşayabilmek için koruma kılıfları kullanarak onlara gerekli özeni gösterdiğinizden emin olmalısınız.

Dış mekân mobilyası kılıfları satın almak için ipuçları;

Boyutları bilmek

Dış mekân bahçe mobilyalarınız için standart ölçüleri seçtiyseniz, koruma kılıflarını her yerden kolayca satın alabilirsiniz. Ancak kişiye özel mobilya parçaları için koruma kılıfı almadan önce doğru karar vermenizde fayda var. Ölçüleri koruma kılıfı satıcınızın tam istediği şekilde doğru almanızda fayda var çünkü mobilya koruma kılıfı bol geldiğinde fazla kumaş rüzgârda sallanmaya eğilimli olacaktır.

Tam su geçirmez kılıfları tercih edin

Su geçirmez koruma kılıfları mevcuttur, ancak çoğu satıcı kalitesiz kumaşlar kullanır ve bu koruma kılıfları yalnızca sağanak yağışlara ve hafif çiselemeye karşı koruma sağlar. Şiddetli bir sağanak durumunda, tamamen başarısız olurlar. Vinil örtüler, su boncuklarının üstten aşağı yuvarlanmasına izin vererek hızlı kurumaya izin verdikleri için çok talep görmektedir. Bu tarz koruma kılıfları ayrıca nem tutma nedeniyle içeri sızabilecek küf ve küf oluşumuna karşı büyük koruma sağlar. Su geçirmez mobilya koruma kılıfları toz ve birikintilere karşı ek koruma sağlar.

Nefes alan bir tasarım

Kaliteli kumaşlar, hava sirkülasyonu sağladığı için tercih edilir. Havalandırma yoksa küf ve küf gelişebilir. Bununla birlikte, hava geçirgenliği olan örtüleri satın alırken, suyun içeri sızmasını önlemesine dikkat edin. AKAR Koruma Kılıfları’ndan, her mobilya ve hatta eşya parçası için hem standart hem de özel koruma kılıfları alabilirsiniz. Onlara sadece boyutları anlatmanız yeterlidir. Ancak, doğru ölçülerden emin değilseniz, AKAR Koruma Kılıfları uzmanları size tavsiyede bulunabilir.

Yumuşak destek

Koruma kılıflarının mobilyalarınızı çizmemesi için kullanılan bir yöntemdir ancak kaliteli koruma kılıfları bu özelliği içinde barındırır.

Bağcıklı örtüleri tercih edin

Önem vermeyebilirsiniz ama dikkat etmekte fayda var. Şiddetli rüzgarlar veya fırtınalar sırasında koruma kılıfları uçabilir, bu nedenle şiddetli fırtınalar ve şiddetli rüzgarlar alan bölgelerde yaşıyorsanız, bağlamalı veya bağcıkla sıkıştırmalı dış mekân bahçe mobilyası kılıfları satın almanız önerilir, çünkü bu mobilyalarınızın emniyete alınmasını sağlayacaktır.